outsourcing    it

        Terminem outsourcing określa się korzystanie z usług i zasobów zewnętrznych firm specjalizujących się w danym obszarze. Obsługa informatyczna firm na zasadach outsourcingu pozwala zaoszczędzić czas i środki finansowe oraz skoncentrować się na zasadniczej działalności przedsiębiorstwa.
        Pulsar Projekt świadczy profesjonalne usługi informatyczne dla firm. Z naszej oferty korzystają wszystkie przedsiębiorstwa poszukujące oszczędności oraz najwyższego profesjonalizmu świadczonych usług. W zakres obsługi informatycznej wchodzą takie obszary, jak:

  • projektowanie, budowa sieci komputerowych oraz zarządzanie ich infrastrukturą,
  • zapewnienie ochrony antywirusowej oraz bezpieczeństwa firmowych sieci (WiFi oraz LAN),
  • administracja serwerów działających na systemach Linuks oraz Microsoft Windows Serwer,
  • wykonywanie kopii zapasowych oraz zabezpieczanie danych,
  • stworzenie mobilnego biura – zdalny dostęp do zasobów firmowych,
  • tworzenia sieci VPN,
  • wirtualizacja serwerów Hyper-V, Proxmox, Vmware, Citrix,
  • opieka nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem i jego modernizacja,
  • audyty, doradztwo (m. in. legalizacja oprogramowania firmowego),
  • usługi komputerowe (np. pogotowie komputerowe) i kompleksowa opieka informatyczna.

        Dla Klientów decydujących się na podjęcie stałej współpracy przygotowaliśmy specjalną ofertę – usługi informatyczne oparte o prace wykonywane zgodnie z przyjętym harmonogramem, elastycznie dostosowywane do aktualnych potrzeb Klienta, pomoc zdalna oraz telefoniczna.
        Obsługa informatyczna Pulsar Projekt bazuje na profesjonalizmie i doświadczeniu zespołu pracowników. Dbając o zadowolenie swoich kontrahentów zapewniamy krótki czas realizacji zleceń również w przypadku pomocy doraźnej. Każdy z naszych Klientów traktowany jest w sposób indywidualny, a polecane rozwiązania dobierane są konkretnie pod kątem potrzeb każdej z firm.

Zachęcamy do skontaktowania się z Pulsar Projekt i poznania kosztów kompleksowej opieki informatycznej Państwa firmy.

KONTAKT

Co  zyskujesz ?

Dzięki współpracy z naszą firmą w standardzie dostąją Państwo dostęp do następujących usług i udogodnień:


helpdesk

Obsługa klienta, zgłaszania problemów i awarii za pomocą naszego serwisu www online, śledzenie statusu i postępu zgłoszenia.

zdalny support

Profesjonalne oporgramowanie pozwalaja na zdalną pomoc natychmiast po zgłoszeniu problemu, bez konieczności oczekiwania na dojazd technika.

monitoring komputerów

Specjalistyczny system do monitoringu umożliwia nam monitorowanie serwerów i komputerów pod kątem krytycznych problemów sprzętowych i programowych.

Inwentaryzacja

Wdrożenie naszego oprogramowania "Inwentaryzacja" pozwala na raporty o stanie sprzętu i zainstalowanym na nim oprogramowaniu dla każdego komputera i serwera.

VPN

Pozwola na dostęp do zasobów serwera z każdego miejsca na świecie ze swojego laptopa bez inwestowania w drogie bramki VPN. Połączenie VPN jest szyfrowane i w 100% bezpieczne.

zdalna praca

Usługa ta pozwala na dostęp do własnego komputera w firmie z dowolnego miejsca na świecie z poziomu przegladarki www, 3 stopniowe zabezpieczenie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

wirtualny komputer

Dzięki technologii wirtualizacji, tzw "wirtualna mszyna", który pozwoli na zdalny dostęp do zasobów firmy, programów, plików i drukarek.

monitoring pulpitu

Usługa dzieki której pracowadca ma możliwość wglądu co pracownik robi danym momencie na firmowym komputerze poprzez podgląd jego pulpitu.

backup danych

Odpowiednie oprogramowanie dba o wykonywanie kopii zapasowych wg zaplanowanego harmonogramu, dzięki czemu dane firmowe są bezpieczne.